ویرایش اندازه فونت ها

ارسال مبحث جدیدارسال پاسخ صفحه 1 از 1   [ 4 پست ]
نویسنده پیغام
 موضوع پست: روابط عمومی بانک ملی ایران از هموطنان پوزش خواست
پستارسال شده در: 23 آبان 1390, 15:54 

دوستان عزیز،
در راستای مشکلات و اختلالات بانک ملی از اواخر هفته گذشته تا به حال سایت رسمی بانک ملی ایران طی اطلاعیه ای با پوزش از هموطنان علت اختلالات سیستم خود را تغییرات زیرساخت ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اعلام کرد.
اطلاعیه این سایت از این قرار است:
يکشنبه 22 آبان 1390
روابط عمومی بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای از اختلالات پیش آمده در سیستم انفورماتیکی از هموطنان عزیز عذرخواهی کرد.

بر اساس این اطلاعیه بانک ملی ایران از بالاترین حجم تراکنش های مالی و حساب های الکترونیکی برخوردار است و با توجه به افزایش قابل توجه تعداد تراکنش ها در ماه های اخیر و به منظور جلوگیری از کندی سیستم و کسب آمادگی لازم برای انجام بهتر و سریع تر درخواست های انفورماتیکی و الکترونیکی هموطنان، اقدام به تجهیز و توسعه زیرساخت ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود کرده است.
روابط عمومی بانک ملی ایران، این تغییر و تحول را در راستای رفاه حال مشتریان، افزایش اطمینان و بالا بردن سرعت سرویس دهی ذکر کرده و این ارتقای سیستم را اجتناب ناپذیر خوانده است.
این اطلاعیه با اعلام احتمال اینکه این اختلالات تا یکی دو روز آینده نیز ادامه داشته باشد از هموطنان عزیز خواست تا با حوصله و متانت ، همکاری لازم را با کارکنان این بانک به عمل آورند تا عملیات نقل و انتقال انفورماتیکی با موفقیت به پایان برسد.

پیوست ها:
bank melli.jpg
bank melli.jpg [ 241.78 KiB | بازدید 4886 بار ]
بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: روابط عمومی بانک ملی ایران از هموطنان پوزش خواست
پستارسال شده در: 23 آبان 1390, 16:42 

من شنیدم خیلی ها ساعتها توی بانک نشستن تا بتونن یه کار بانکی انجام بدن ولی سیبا کلا مشکل داشته..خیلی جالبه که بدون برنامه ریزی یه کارایی می کنن که دودش تو چشم همه میره..واقعا که

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 23 آبان 1390, 16:48 

من که خیلی اذیت شدم. کلی برنامه هام و خرید های ضروریم با مشکل روبرو شد. خوب بود قبل این که تغییرات رو شروع کنن به مردم اطلاع رسانی می کردند. مسلما می شد بهتر برنامه ریزی کرد. اونوقت شاید نیازی به معذرت خواهی هم نبود!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 28 آبان 1390, 18:03 

به نظر من که نمی خواستن چیزی رو آپدیت کنن. به نظرم یه جور حمله رو سرورهاشون اتفاق افتاده
چون هیچ آپدیتی اگه آپدیت کننده عاقل باشه اینقدر طول نمی کشه

بالا
 مشخصات  

نمایش پست ها از پیشین:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال مبحث جدیدارسال پاسخ صفحه 1 از 1   [ 4 پست ]

چه کسی حاضر است ؟

کاربران حاضر در این انجمن: بدون كاربران آنلاین و 1 مهمان

شما نمی توانید مبحث جدیدی در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید به مباحث در این انجمن پاسخ دهید
شما نمی توانید پست های خود را در این انجمن ویرایش کنید
شما نمی توانید پست های خود را در این انجمن حذف کنید
شما نمی توانید فایل های پیوست در این انجمن ارسال کنید