ویرایش اندازه فونت ها

ارسال مبحث جدیدارسال پاسخ صفحه 1 از 1   [ 2 پست ]
نویسنده پیغام
 موضوع پست: کد شارژ نامعتبر
پستارسال شده در: 18 فروردین 1394, 21:30 

سلام
من چند روز پیش ی شارژ 5 تومانی خریدم.وقتی شارژ رو وارد کردم پیام اومد که شارژ قبلا استفاده شده.از شارژ شگفت انگیز هم استفاده کردم.در جواب ایمیلم گفتید که شما با فلان شماره تلفن از این کد شارژ استفاده کردید.این چه وضعشه! چرا از اعتماد مردم سو استفاده میکنید!!بابا دارم میگم پنج تومانم رفت شارژ هم نتونستم بکنم.چرا شارژ نا معتبر میفرستید!!
خواهش میکنم از سایتی به جز ایرانسل شارژ نخرید.
اگه به مشکلم رسیدگی نکنید از طریق پلیس مبارزه با جرایم اینترنتی اقدام میکنم چون با بد کسی طرفید.

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: کد شارژ نامعتبر
پستارسال شده در: 19 فروردین 1394, 09:57 

سلام

مشتری گرامی با اطلاعاتی که در اختیار پشتیبانی بخش ایمیل گذاشتید، نتیجه استعلام کد شارژی که خریدید همون بوده که خدمت شما اعلام شده.رسید وضعیت استفاده از کد شارژ هم در اختیار می باشد که در صورت پیگیری های بیشتر شما برایتان ارسال می شود. این استعلام هم به صورت رسمی از خود شرکت ایرانسل انجام میشه و سایت ای شارژ متعلق به شرکت رایانمهر هم نماینده رسمی خود شرکت ایرانسل هست.کد شارژی که خریداری می کنید از سمت شرکت ایرانسل تامین و توزیع میشه.

اما این توضیحات هیچ کدوم به این معنی نیست که پشتیبانی برای سوالات بیشتر شما پاسخگو نباشه. در این جا هم هیچ اطلاعاتی در اختیار ما نگذاشتید که پیگیری خرید شما انجام بشه. راه های دیگه پشتیبانی عبارتند از :

شماره تماس در ساعت اداري : 02189710

ايميل از ساعت 8:30 صبح تا يک بامداد : support@irancellshop.com

موفق باشيد.

بالا
 مشخصات  

نمایش پست ها از پیشین:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال مبحث جدیدارسال پاسخ صفحه 1 از 1   [ 2 پست ]

چه کسی حاضر است ؟

کاربران حاضر در این انجمن: بدون كاربران آنلاین و 0 مهمان

شما نمی توانید مبحث جدیدی در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید به مباحث در این انجمن پاسخ دهید
شما نمی توانید پست های خود را در این انجمن ویرایش کنید