تالار eCharge
http://forum.echarge.ir/

تصور اشتباه! بعد از خرید شارژ، نیازی نیست کد را وارد کنیم؟!
http://forum.echarge.ir/viewtopic.php?f=11&t=13
صفحه 1 از 1

نویسنده:  echarge [ 29 شهریور 1390, 14:55 ]
موضوع پست:  تصور اشتباه! بعد از خرید شارژ، نیازی نیست کد را وارد کنیم؟!

سایت ای شارژ در موقع خرید شماره موبایل و آدرس ایمیل مشتری رو می گیره. برای برخی مشتریان پیش اومده که فکر می کنند وقتی شارژ می خرند، چون شماره موبایل وارد کردن پس کد شارژ مستقیم روی گوشی آن ها شارژ می شه و دیگه کد *141* رو نمی زنن.
خوب این طور نیست.
سیستم ما شماره موبایل و ایمیل مشتری رو به این دلیل می گیره که اگر برای خرید شما مشکلی پیش اومد بتونیم از روی شماره موبایلتون خریدتون رو پیدا کنیم و به شما پشتیبانی بدیم. مثلاً در موقع خرید اگر به هر دلیلی کد شارژ رو دریافت نکردید بتونیم خرید شما رو پیدا کنیم و کد شارژ رو به شماره خودتون sms کنیم و یا براتون ایمیل کنیم.
به همین علت هم هست که اگر شما مثلا کد شارژ ایرانسل خرید می کنید، وارد کردن شماره موبایل همراه اول مشکلی نداره. چون شماره موبایل فقط برای پیگیری خریدتان و ارسال اطلاعات به شماره ای که ثبت کردید هست.

نویسنده:  hoseini [ 7 آذر 1390, 12:14 ]
موضوع پست:  Re: تصور اشتباه! بعد از خرید شارژ، نیازی نیست کد را وارد کنی

سلااااااااااااام به همه
دوستای خوب باید بگم بعضی وقتا به خاطر خطای شبکه نیاز هستش با ایرانسل تماس بگیرید تا براتون مستقیم شارژ کنند و برای این کار حتما باید مالک خط تماس بگیره.تنها چیزی که باعث ناراحتی مشتری میشه این هستش که تماس واسشون سخته که من باید بگم که ایرانسل یه شرکت فوق العاده پر مخاطب هستش و وقتی چنین مشکلاتی پیش میاد تماساشون بیشترم میشه اینه که باید یه کم تحمل داشته باشید.این مشکلات خیلی نادر هستش که فقط با صبر حل میشه ;)

صفحه 1 از 1 ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/